Team van Dort

Gedreven, ondernemend en betrokken!

George Miedema

Vennoot / Register belastingadviseur
Gedreven, betrokken en sportief met de focus op het creƫren van een optimale fiscale en financiƫle situatie.
George@dortadministratie.nl

Judith Blanjaar

Vennoot / Teammanager HR
Passie voor het beste naar boven halen bij mens en organisatie. Houdt van wijn en lekker eten. Is een 'gedwongen' organisatietalent door groot gezin.
Judith@dortadministratie.nl

Franklin van Lent

Vennoot / Register Belastingadviseur.
De sport is om binnen de kaders van de wet, zo min mogelijk belasting te betalen. Passief voetbalfanaat, maar actief golfer en wandelaar met zijn hond.
Franklin@dortadministratie.nl

Ester Belluz - van Sonsbeek

Assistent Accountant

Ester@dortadministratie.nl

Patricia Bekkers

Assistent Accountant
Onuitputbaar vrolijk, zeer ervaren en BV specialist, doet haar kapsel eer aan: kort en krachtig.
Patricia@dortadministratie.nl

Anke de Koning

Assistent Accountant / Salarisadministrateur
Een teamplayer met het hart op de tong, is klantgericht, secuur en vindt het een uitdaging een administratie van A-Z kloppend te krijgen.
Anke@dortadministratie.nl

Artoer Mamedov

Assistent Accountant
Groot fan van het indienen van aangiften, reist het liefst per trein, heeft leuke droge humor en is dan ook een cabaretier in wording.
Artoer@dortadministratie.nl

Sabine van Rijnsbergen

Assistent Accountant
Sabine@dortadministratie.nl